• 01
  • 04

Hoş Geldiniz!

Yurtdışından gelen değerli hastalarımızı, rahat bir seyahat deneyimi için transfer hizmetiyle karşılıyoruz. Sizi havalimanından alıp, konforlu bir otelde ağırlıyor ve tedaviniz süresince yanınızda oluyoruz. Siz sağlığınıza odaklanın, gerisini biz hallederiz."

  • 02
  • 04

Muayene ve Müdahale

Sizi otelden aldığımız andan itibaren, sağlığınız bizim önceliğimizdir. Kliniğimize geldiğinizde, deneyimli ekibimiz sizi muayene eder, gerekli röntgenleri çeker ve steril bir ortamda tedavi sürecinizi başlatır. Sağlığınıza duyduğumuz saygı ile size en iyi bakımı sunuyoruz.

  • 03
  • 04

İstirahat

Operasyonunuz başarıyla tamamlandığında, doktorunuzun onayıyla birlikte kliniğimizden ayrılacaksınız. Sizleri daha önceden ayarladığımız 4 veya 5 yıldızlı otelinize kadar ki yolculuğunuzda yanınızda olacak ve dinlenme sürecinizin konforlu ve huzur dolu olduğundan emin olacağız.

  • 04
  • 04

Kontrol

Diş tedavinizin son aşamasına geldiğinizde, dişlerinizdeki güzellik ve sağlık artık tamamlanmış olacak. Doktorumuz son kontrolünüzü gerçekleştirecek ve mükemmel sonuçları onaylayacak. Ardından sizi rahatlatıcı bir VIP transfer ile havalimanına gönderiyoruz. İyi yolculuklar dileriz, sağlığınızı korumak için buradayız.

РЕЗУЛТАТИ

Щастливи клиенти

2 1 2.1 1

 

ИМПЛАНТИ

before 1 before 1.2

 

ЛАМИН фасети

before 2.2 before 2.1

 

ЦИРКОНИЕВА КОРОНКА

before 4.1 before 3.1

 

ИЗБЕЛВАНЕ НА ЗЪБИ

#CLINIC

Rüya Dent

За да ви предоставим най-добрите здравни услуги с високо качество, ние предоставяме услуги под марката “Rüya Diş” със съдействието на професионален персонал, специализиран в своите области.

Нашата поликлиника, която предоставя услуги в областта на дизайна на усмивката, орално-дентално-челюстната хирургия, ендодонтията, педодонтията, ортодонтията, протетиката, улеснява процеса на лечение със своята зъботехническа лаборатория, експертния лекарски състав и опитния персонал и ви предлага привилегировани услуги по отношение на здравето, качеството и естетиката.

Усмивката на Тони Стораро в музиката Ruya Dent Clinic Toni Storaro'nun Müziğindeki Gülüşü: Ruya Dent Dent Clinic

    Незабавна диагноза и лечение