Hakkımızda

– Rüya Dent Clinic –

Sizlere A kalite en iyi sağlık hizmetini size sunabilmek için alanında uzmanlaşmış profesyonel kadronun iş birliği ile “Rüya Diş” markası adı altında hizmet vermekteyiz.

Gülüş tasarımı, ağız-diş-çene cerrahisi, endodonti, pedodonti, ortodonti, protez alanlarında hizmet veren polikliniğimiz kendi bünyesinde iş ortaklığı yaptığı diş laboratuvarı, uzman hekim kadrosu ve tecrübeli personeli ile tedavi sürecini kolaylaştırıp sizlere sağlık, kalite ve estetik açısından ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Rüya Diş olarak;

  • En üst düzey sağlık
  • Size en uygun diş tedavi programları ve uygulamaları
  • Uluslararası hasta konusunda tecrübeli ekibi ve güçlü kadrosu
  • Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutan politikaları
  • Odak noktamızın sadece hastalarımız olduğunu bilinciyle hareket ediyor ve kliniğimizde farklılığımızı hissedeceğinizin garantisi veriyoruz.

MİSYONUMUZ

Rüya Diş ailesi olarak siz değerli hastalarımızın güvenini kazanmayı, kaygılarınızı ortadan kaldırmayı, sorunlarınıza en hızlı kalıcı çözümleri sunmaya çalışıyor ve en doğru tedavi yöntemini şeffaf şekilde uygularken sizi her konuda bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Ne olursa olsun hizmet kalitesini düşürmeden her bir hastamızı kendi yakınımız gibi görüyoruz. Bu süreçte güvenilir olup, işini layıkıyla yapan olarak anılmak için çabalıyoruz.

VİZYONUMUZ

1986 Yılından itibaren Avrupa Prestij Diş Laboratuvarı ile yola çıkarak başladığımız, yılların getirdiği tecrübeyi her zaman yeni teknolojiyle takip ederek üst düzey kaliteyi sizlere sunmayı hedefliyoruz. Yaptığımız işin tıbbi bir bakım olduğunu asla unutmuyoruz. Misyonumuzu gerçekleştirirken bu sürece dahil olan herkesin hayatına dokunacak onlarla iletişim ve empati kuracağız.

SAĞLIK TURİZM BELGEMİZ

Ruya Dent Dent Clinic Turkey

Belgelerimiz

belge dt1901246376
belge dt239603448
belge dt397906810