HOLLYWOOD SMILE

Hollywood Smile, dünya çapında çoğu ünlü ve modelin tercih ettiği bir kozmetik operasyondur.
Prosedür parlak, hizalı ve aralarında boşluk olmayan diş görünümü oluşturmayı hedefler.

GÜN 1
GÜN 6
Ruya Dent Dent Clinic Turkey
#KARSILAMA Karşılama ve Planlama

Rüya Dent'e hoş geldiniz! Tedavinizin ilk gününde sizi karşılıyor ve tedavi planınızı oluşturuyoruz. Dişlerinizin sağlığı ve gülüşünüz için en uygun yolu belirlemek için detaylı bir değerlendirme yapıyoruz.

GÜN 2
GÜN 6
Dent Implant
#OPERASYONÖZETİDiş traşlama

Tedavinizin ikinci gününde, dişlerinizin şekillendirilmesine başlıyoruz. Dişlerinizi uygun boyut ve şekle getirmek için hassas bir diş traşlama süreci uyguluyoruz. Bu adım, gülüşünüzü mükemmel hale getirmek için önemlidir.

GÜN 3
GÜN 6
Dent Clinic Step 3
#OPERASYONÖZETİDiş Provası

Tedavinizin üçüncü gününde, şekillendirilen dişlerinizi prova etmek üzere bir araya geliyoruz. Dişlerinizin uygunluğunu ve estetiğini kontrol ediyoruz. Gerekli rötuşları yaparak ideal gülüşünüze bir adım daha yaklaşıyoruz.

GÜN 4
GÜN 6
Best Smile Design Ruya Dental Clinic Expert Team
#OPERASYONÖZETİOtelde dinlenme

Dördüncü gün, tedavinizin dinlenme ve iyileşme zamanı. Otelde rahatlayarak yeni gülüşünüze hazırlanıyorsunuz. Rahat bir ortamda dinlenerek, yarınki diş takılma işlemine hazır olacaksınız.

GÜN 5
GÜN 6
Ruya Dental Clinic The Best of Turkey Ekibimiz Ruya Dent Ekibi
#OPERASYONÖZETİDiş takımı

Tedavinizin beşinci gününde heyecan verici bir adıma geçiyoruz: dişlerinizi takma günü! Şekillendirilen ve prova edilen dişleriniz artık yerine takılıyor. Yeni gülüşünüzle tanışıp, güvenle gülümseyebileceksiniz.

GÜN 6
GÜN 6
Müdahale ve Uygulama Ruya Dent Dent Clinic Turkey
#OPERASYONÖZETİKontrol ve Uğurlama

Tedavinizin altıncı ve son gününde, son kontrol ve uğurlama için bir araya geliyoruz. Dişlerinizin ve gülüşünüzün mükemmel olduğundan emin oluyoruz. Hoşça kalın, yeni gülüşünüzle mutlu ve sağlıklı günler dileriz!

#GETINFORMED

HOLLYWOOD SMİLE’IN YARARLARI

Gülüşünüzü yüksek kaliteli Hollywood kaplamalarla zenginleştirmeye karar verdiğinizde çok çeşitli avantajlar yaşayacaksınız. Bu avantajlar:

  • Uzun Ömürlü Bir Gülümseme: Beğendiğiniz stile bağlı olarak kaplamalarınızı yıllarca kullanabilirsiniz.
  • Leke Koruması: Doğal dişlerin aksine, Hollywood Smile kaplamaları lekelenmeye karşı güçlü bir rol oynar. Bu nedenle, lekelenme korkusu olmadan sigara içebilir, kahve, çay ve kırmızı şarap tüketebilirsiniz.
  • İstediğiniz Görünümü Yaratın: Hollywood Smile kaplamaları hastaların isteğine göre görünüşü düzeltebilir. Mevcut dişlerinize uygun bir model seçebilir veya herkesin dikkatini çekmek için çarpıcı bir gülümseme tasarlayabilirsiniz.
Hollywood Smile

#ZIRKONYUM

AŞAMALAR

#ÜCRETSİZDANIŞMANLIK
OPERASYON ÖNCESİ
3D taraması ile dişler incelenecektir. Ardından X-RAY ile dişler muayene edilecektir. Bu genel muayene ile dişlerdeki tüm sorunları tespit etmek mümkündür. Daha sonra yerleştirilecek dişler hasta için en uygun şekil ve büyüklükte tasarlanacaktır.
#OPERASYONSIRASINDA
OPERASYON SIRASINDA
Hollywood Smile işlemi sırasında dental porselen kullanılacaksa işleme başlamadan önce diş yüzeyi ve diş minesi temizlenmektedir. Ardından işlem öncesinde tasarlanmış olan kaplama bağlayıcı madde vasıtasıyla ultraviyole ışını ile diş yüzeyine eklenmektedir.
Zirkonyum kaplama işleminde ise uygulama öncesinde hastaya özel olarak hazırlanmış kaplamalar dişler küçültülerek yerleştirilmektedir. Bu işlemlerin ardından diş beyazlatma veya parlatma yapılarak dişlere kusursuz ve doğal bir görünüm kazandırılır.
#ÜCRETSİZDANIŞMANLIK
OPERASYON SONRASI
İşlemin ardından klinikte kalmanız veya kaplamalara özel bir bakım yapmak gerekmemektedir fakat ağız hijyeni sağlanmalıdır. Her gün diş temizliği aksatılmadan gerçekleştirilmelidir.

İşlemden sonra dişleri sıkmamak önemlidir. Sıkma eylemi kaplamanın kolayca kırılmasına ya da zarar görmesine neden olabilir. Uygulamanın ardından hekiminiz uyku anında kullanılmak için özel tasarlanmış plastik bir diş koruyucu önerebilir. Bu durumda, hasta bu koruyucunun kullanımını aksatmamalıdır.

#FEELDIFFERENCECS

ÖNCESİ/SONRASI

2 1 2.1 1

IMPLANT

before 1 before 1.2

LAMINE VEENER

before 2.2 before 2.1

ZIRCONIUM CROWN

before 4.1 before 3.1

DİŞ BEYAZLATMA

#FEELDIFFERENCECS

İLETİŞİME GEÇELİM.

    Online danışmanlık için aşağıdaki formu doldurun.